Elektrik Teknik Servisi

Elektrik Teknik Servisimiz; eğitimli ve tecrübeli teknik personeli ile antistatik ortamda elektronik sistem, cihaz ve cihazları oluşturan baskılı 
devre kartlarının bakımı, onarımı ve temini konusunda hizmet vermektedir.
Uygulamada, arızalı elektronik sistem ve cihazların devre şemasına ihtiyaç duymadan ve enerji uygulanmadan arızalarının tespiti yapılmaktadır.
Baskılı devre kartlarında ki arızalı komponent ve modüller tespit edilip orjinali ile değiştirilerek cihazların çalışması sağlanmaktadır. 
ihtiyaç duyulan Komponentler yurtiçi veya yurtdışından tedarik edilerek servis hizmeti sonuçlandırılır. 
Acil durumlarda malzemenin ithalatı kısa sürede yapılıp, söz konusu cihazın hızlı ve ekonomik bir şekilde geri kazanımı sağlanmaktadır.

 

Elektrik Tesisatcısı

Servise gönderilen kartların denenmesi ve devreye alınması duruma göre teknik servisimizde veya müşteri tesislerinde yapılmaktadır. 
Sürekli hizmet almayı hedefleyen müşteriler için özel yedek malzeme tutularak acil ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretilmektedir. 
Hizmet kapsamında işletmeler veya distribütör firmalarla elektronik sistem ve cihazlar için yıllık veya dönemlik bakım anlaşmaları yapılmaktadır.
Bu sayede mevcut sistemle, elektronik kartlar ve cihazlar için gerekli yedeklemeler yapılmakta, rutin bakımları ve kontrolleri ile üretimin sürekliliği sağlanmaktadır.
Elektrik, tartışmasız modern toplumumuzda sahip olduğumuz en değerli kaynak. 
Elektrik olmadan, günlük olarak yaptığımız ve güvendiğimiz şeylerin çoğu orada olmazdı. 
Böylece elektrik hayatımıza o kadar iç içe geçmiş olsa da, onu kabul ettiğimiz için alabiliriz ve orada olduğunu hemen hemen 
fark edemeyiz, eğer elektriksel bir sorun varsa, başka bir şeyi fark etmek zor olabilir.


En Yakın Elektrik Tesisatcısı

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız teknikbul.com müşterilerine 
Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı
Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri,
Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor.Elektrikli tamir teknisyenlerimiz, herhangi bir elektrik 
probleminin ne kadar zor olduğunu bilir, bu yüzden servis taleplerine her zaman en kısa sürede cevap vereceğiz.
Ayrıca tüm teknisyenlerimiz lisanslı, arka planlı kontrol edilmiş ve profesyonelce eğitilmiş olduğundan, bizi aradığınızda mevcut
en iyi kalitede hizmet ve işçilik almanız garanti edilir. teknikbul.com etkin ve çözüm odaklı hizmetlerini, profesyonelce sunduğu arıza ve teknik servis hizmetiyle perçinler.  
Sektöründe kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle, haklı bir yere sahip olan firmamız, teknikbul.com taahhütlerini zamanında 
yerine getirirken; müşterilerinin her türlü soru ve sorununa çözüm odaklı yaklaşır. 
Güler yüzlü hizmeti ve çözüm odaklı hizmetleriyle tüm kalitesini gösteren tekikbul.com  müşterilerine karlı, verimli, etkin hizmetler sunarken;
bu hizmetleri oluşabilecek her türlü arızaya karşı teknik servis ve türkiye ağında  hizmetini sunmaktadır.


Elektrik Ustası 

Firmamızda  teknikbul.com  proje ya da uygulama hizmetlerine uygun olarak, her konuda arıza ve teknik servis hizmeti çalışmalarına devam etmektedir.
Hali hazırda bulunan tesislere, hizmet ve uygulaması yapılan çalışmalar sonrasında, arızaların çözümü ve teknik servisi verilir.
Tesisat gereklilikleri dışında, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, teknik servis hizmetlerinde, en kısa sürede arızaya müdahale edilir. 
Gerçekleştirilen hizmetlerden en iyi verimin alınması ve performanslı olarak çalışması için, teknik servisimiz, kesintisiz ve istikrarlı şekilde hizmet verir.
Sektöründe köklü bir firma olan teknikbul  birçok projeyi başarıyla yöneterek, müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. 
Bu anlayışla sürekli olarak kendini yenileyen firmamız, teknik servisi ve arızalara kısa sürede müdahale etmesiyle de işine ne kadar önem verdiğini göstermektedir.


Elektrik  Teknik  Fiyatları 

Garanti kapsamı dahilinde devam eden projelerde teknik servis hizmetleri, ücretsiz olarak sunulurken, garanti kapsamı 
sona erdiğinde, teknik hizmetler, ücretli olarak devam eder. 
Uzaktan erişim ya da yerinde hizmet verilerek gerçekleştirilen müdahale ve onarım hizmetleri; fabrikalarda meydana gelen ya da oluşabilecek arızalar için, öncelikli olarak uzaktan 
erişim sistemi ile müdahale eder. Ancak sorun bu şekilde çözülmediğinde, yerinde destek vererek, müdahale ve onarım işlemlerini tamamlanır.
Arıza ve teknik servis hizmetlerinde ayrıca; müşterilerin arızalanan donanımları için hizmet verilir. 
Teknik servise ulaşan parçalar, kayıt altına alınır ve arıza teşhisi gerçekleştirilir. 
Yapılan teşhis aşamasının ardından, gerekli tamir prosedürü gerçekleştirilerek, parçanın arızası düzeltilir. 
Giderilemeyen ya da aşırı hasar gören parça ve ekipmanlar için, belge hazırlanarak müşteri bilgilendirilir.
Kullanıcı hatası olmadığı ve garanti süresi bitmeyen parçalar, yenisiyle değiştirilebilir. teknikbul.com sunduğu profesyonel hizmetlerinin yanında verdiği teknik 
servis ve arıza çözümü hizmetleriyle de müşterilerini güvenini ve memnuniyetini kazanan bir teknikbul.com  firma olarak profesyonel ve en kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.

Elektrik Teknik Servisi Hizmet Verilen İller
HEMEN ARA